Impressum

Glavni i odgovorni urednik:

Nenad Veličković
nenad@skolegijum.ba

Izvršni urednik web izdanja:

Amer Tikveša
amer@skolegijum.ba

Redakcija:

Jasmina Bajramović
jasmina@skolegijum.ba

Namir Ibrahimović
namir@skolegijum.ba

Enes Kurtović
enes@skolegijum.ba

Anes Osmić
anes@skolegijum.ba

Lejla Reko
lejla@skolegijum.ba

Osman Zukić
osman@skolegijum.ba

Urednik za društvene mreže:

Almir Kljuno
almir@skolegijum.ba

Lektura:

Sandra Zlotrg
Srđan Arkoš
Nina Tikveša

Dizajn printanog izdanja:

Asim Đelilović
Boriša Gavrilović

Dizajn i razvoj online izdanja:

Ismet Lisica
Saša Milašinović

Saradnici i saradnice:

Maja Abadžija, Velid Agović, Jasmina Ahmetagić, Almir Alić, Nedim Alić, Filip Andronik, Vuk Bačanović, Nada Banjanin Zuričić, Anda Bašić, Belma Bećirbašić, Lamija Begagić, Ermina Beganović-Akvić, Dragana Beljkašić Smart, Arthur Berzinsh, Fatima Bilčević, Muhamed Bisić, Drago Bojić, Saša Buljević, Mirela Buljubašić-Mujić, Azra Cucak, Rubina Čengić, Goran Čerkez, Nihada Čolić, Zoran Ćatić, Branka Ćović, Adisa Demirović, Merima Dervišić, Miralem Duranović, Damir Dvorniković, Semira Džanić, Zulfik Đogić, Sanjin Fazlić, Zvezdan Georgievski, Tanja Gatarić, Selma Hafizović, Anela Hakalović, Ines Haskić, Dženana Husremović, Dejan Ilić, Dženeta Imamović, Haris Imamović, Mirna Imamović, Melisa Ismičić, Emina Isić, Viktor Ivančić, Aleksandra Ivanković Tamamović, Admir Jamaković, Mirna Jančić-Doyle, Azra Jasika, Alisa Kadrić, Jelena Kalinić, Almir Kolar Kijevski, Boro Kontić, Andrea Lešić, Karmen Lončarek, Predrag Lucić, Haris Ljevo, Alda Ljubunčić, Saša Madacki, Ružica Marjanović, Mirjana Mavrak, Mervan Miraščija, Neven Misaljević, Arnej Misirlić, Jasmina Mršo, Zerina Nezić, Amra Penava, Merima Ražanica, Aida Redžepagić, Azra Rizvanbegović, Edin Salčinović, Esmir Salihović, Amila Selimović, Mirnes Sokolović, Armin Stefanović, Dubravka Stojanović, Adela Subašić-Kopić, Damir Šabotić, Franjo Šarčević, Srđan Šarenac, Amer Tikveša, Ajdin Tinjak, Ozren Tošić, Amel Uzunović, Bojana Vasić, Marina Veličković, Siniša Vukadinović, Marija Vukosavljević, Ivana Zečević, Sandra Zlotrg, Emina Žuna, Nikola Bešlić, Damir Dvorniković